Δημοτικού

1ο Δημοτικό Μουρικίου

Προπονητής: Μαρία Γούλα
Όνομα Ομάδας: Super Robots Όνομα Ομάδας: Junior mechanics Όνομα Ομάδας: Junior players
Κατηγορία: «Ποδόσφαιρο 2×2» Κατηγορία: «Ποδόσφαιρο 2×2» Κατηγορία: «Ποδόσφαιρο 2×2»
Κωνσταντίνος Ιορδανίδης Χρήστος Παπαντωνίου Νικόλαος Κοράφτσας
Στυλιανός Παπουλίδης Νεφέλη Πέιτση Αντιγόνη Κεσκιλίδου
Φωτεινή Κεσκιλίδου Άγγελος Νεοφυτίδης Γεώργιος Μωυσιάδης

 

2ο Δημοτικό Γρεβενών

Προπονητής: Θεοδούλα Λιάμπα
Όνομα Ομάδας: ROBOKIDS Όνομα Ομάδας: RoboTeam
Κατηγορία: «Ποδόσφαιρο 2×2» Κατηγορία: «Ποδόσφαιρο 2×2»
Φωτεινή Κυριάκου Μαρία Κατσαντώνη
Ιωάννης Χαριζόπουλος Ευθυμία Πενλίδη
Χριστίνα Δόγκα  Αθανάσιος Λάλλος

 

2ο Δημοτικό Καστοριάς

Προπονητής:  Πρόδρομος Παπαδόπουλος
Όνομα Ομάδας: Άνεμοι
Κατηγορία: «Αρχιπέλαγος Αιγαίο»
Μηνάς Φίλιος
Παναγιώτης Ντόντης
Στεφανία Μόσχου
Βενετία Βλάχου
Δαμιανός Φιλιππίδης
Ειρήνη Φιλιππίδου

 

3ο Δημοτικό Γρεβενών

Προπονητής: Θεοδούλα Λιάμπα
Όνομα Ομάδας: LegoManiacs Όνομα Ομάδας: LegoStars
Κατηγορία: «Αρχιπέλαγος Αιγαίο» Κατηγορία: «Εποικισμός στον Άρη»
Δανάη Γάκη Σοφία Ντίνα
Δημήτριος Κιστιούλης Αριστούλα Πατσιούρα
Στέλλα Κούσκουρα Οδυσσέας Νταμπίκης
Ευάγγελος Λόλας Παναγιώτης Σιακαβάρας
Νίκος Μωραΐτης Γεώργιος Χαντάβας
Δάφνη Νίκου Σεραφείμ Χατζηβασιλειάδης

 

6ο Δημοτικό Γρεβενών

Προπονητής: Αθηνά Διαμαντή
Όνομα Ομάδας: Happy Kids
Κατηγορία: «Αρχιπέλαγος Αιγαίο»
Λουκία-Παρασκευή Φείδα
Ραφαήλ Τσιφόπουλος
Σοφία Συμεωνίδου
Ελένη Παυλόγλου
Περιστέρα Μουζά
Δήμητρα Παλαιοχωρίτη

 

6o Δημοτικό Κοζάνης

Προπονητής: Γιάννης Παπαδόπουλος
Όνομα Ομάδας: Robotakia
Κατηγορία: «Ποδόσφαιρο 2×2»
Λίτσιου Δήμητρα Ειρήνη
Σταμάτης Άγγελος
Σταμάτης Θωμάς

 

8ο Δημοτικό Πτολεμαΐδας

Προπονητής: Γεωργία Καρατόσιου
Όνομα Ομάδας: Robokids Team
Κατηγορία: «Εποικισμός στον Άρη»
 Παναγιώτα Γεωργιάδου
 Μαρία Ασβεστά
 Αγραφιώτης Χρήστος
 Ειρήνη Καλαϊτζοπούλου
 Χαρούλα Γρηγοριάδου
 Θανάσης Δεληγιάννης

 

9ο Δημοτικό Πτολεμαΐδας

Προπονητής: Αθανάσιος Οικονομόπουλος
Όνομα Ομάδας: Νιούμπιζ
Κατηγορία: «Ποδόσφαιρο 2×2»
 Γεώργιος Βασιλακάκης
 Τσουτσίδης Ελευθέριος
 Κατακαλίδης Τριαντάφυλλος

 

Ανεξάρτητη Ομάδα

Προπονητής: Γεώργιος Γιαννούλας
Όνομα Ομάδας: Lego Friends
Κατηγορία: «Ποδόσφαιρο 2×2»
Κωνσταντίνος Γιαννούλας
Γεώργιος Γιαννούλας
Σιούλα Αναστασία

 

Δημοτικό Χαρίσιος Μούκας

Προπονητής: Ναταλία Παρθενόπη Τσιλίκα
Όνομα Ομάδας: Astrobot
Κατηγορία: «Εποικισμός στον Άρη»
Αλκίντ Τανούσι
Χριστίνα Σεράνι
 Γρηγόριος – Παναγιώτης Μιχούλης
 Αμαρίλντο Τσεκάνι
 Στυλιανός Φωτιάδης
 Κωνσταντίνος Τσικρικώνης

 

Δημοτικό Υδρούσας

Προπονητής: Γιάννης Αρβανιτάκης
Όνομα Ομάδας: Ατρόμητοι
Κατηγορία: «Αρχιπέλαγος Αιγαίο»
Βασίλειος Αργύρης
Μάρθα Γκίνη
Βασίλειος Ναούμ
Παρασκευάς Πισλίνας
Ελένη Ζελέστση

 

ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΔΕΣΚΑΤΗΣ

Προπονητής: Ιωάννης Μέμος Μπαγκράτσας
Όνομα Ομάδας: KDAP O’ TRONICS
Κατηγορία: «Ποδόσφαιρο 2×2»
Νικόλαος Πέτσας
Ιωάννης Γαλάννης
Αριστείδης Γκαραμπλιάνας

 

Πειραματικό Δημοτικό Φλώρινας

Προπονητής: Ελένη Ζουμπουρτικούδη
Προπονητής: Μαρία Σιαπέρδα
Προπονητής: Δικαία Καράμπαλη
Όνομα Ομάδας: Έξι Φλωρινιώτες στο Αιγαίο Όνομα Ομάδας: Mare Nostrum Όνομα Ομάδας: Los protectores del agua
Κατηγορία: «Αρχιπέλαγος Αιγαίο» Κατηγορία: «Αρχιπέλαγος Αιγαίο» Κατηγορία: «Αρχιπέλαγος Αιγαίο»
Παντελής Βογδάνης Αλεξάνδρα Παπαδοπούλου Σοφία Αναστασιάδου
 Ηλίας Δίβιος Αγάπη Τσαρτσιταλίδου Δανάη Ιορδανίδου
 Ευάγγελος Πολατίδης Άννα Μαρία Γούλιου Βιολέτα Γαλαρινιώτη
 Αλέξανδρος Ηλίας Ευτυχία Νάστου Γιάννης Γαλαρινιώτης
 Γρηγόρης Τόττης Αλέξανδρος Σεχίδης
Κωνσταντίνος Παράσχου
Προπονητής: Αμαραντίδου Κυριακή
Προπονητής: Δήμητρα Λουκίδου
Προπονητής: Γιάννης Αρβανιτάκης
Όνομα Ομάδας: Magic 5 Όνομα Ομάδας: Εξερευνητές Ηφαιστείων Όνομα Ομάδας: Top 5
Κατηγορία: «Αρχιπέλαγος Αιγαίο» Κατηγορία: «Αρχιπέλαγος Αιγαίο» Κατηγορία: «Αρχιπέλαγος Αιγαίο»
 Άγγελος Χατζής Χαράλαμπος Βασιλειάδης Σταύρος Ιωάννου
Νίκος Κουρεμπανάς Φίλιππος Κουρεμπανάς Θεοχάρης Καλδάνης
 Θεόδωρος Παπαθανασίου Δημήτρης Βέργος Αγαθάγγελος Παπαδόπουλος
Μιλτιάδης Παπαευαγγέλου Μιχαήλ Χατζής Παύλος Τζούτζιας
Ναούμ Παρίσης Δημοσθένης Στυλιάδης Νικόλαος Τραϊανού

 

 

Jan 18, 2019 | Posted by | Comments Off on Δημοτικού