Συμμετέχουσες ομάδες

 


3ο Δημοτικό Σχολείο Καστοριάς “Αθανάσιος Χριστόπουλος”

Προπονητής Ομάδας: Μακρόπουλος Κωνσταντίνος

Ομάδα “RoboMasters”

  1. Πνευμονίδης Μάριος
  2. Χύσκα Φατιόν
  3. Ψωμαδάκη Ελισάβετ
  4. Ρόντση Μαριάννα
  5. Γιάνκο Μαργαρίτα

Ομάδα “Technic Beavers”

  1. Πουργουτζίδης Κωνσταντίνος
  2. Μόσχου Ιωάννα
  3. Κωτσόπουλος Ανδρέας
  4. Μελλίδης Αναστάσιος
  5. Τσαχτσίρας Φίλιππος

Ομάδα “RoboFive”

  1. Τσαχτσίρα Πέρσα
  2. Κακαβέτση Πετρούλα
  3. Πετρίδης Γεώργιος
  4. Μασιακού Ευδοξία
  5. Μωραΐτης Αριστείδης

2ο Δημοτικό Σχολείο Καστοριάς

Προπονητής Ομάδας: Καλτσός Παύλος

Ομάδα “RoboKast”

  1. Ζηκίδης Αναστάσιος
  2. Κορεντσίδου Θεοδοσία
  3. Κιάφα Εμμανουήλ
  4. Ταμήλιας Γεώργιος
  5. Μελλίδης Κοσμάς
  6. Μελλίδης Δαμνιανός

7ο Δημοτικό Σχολείο Καστοριάς

Προπονητής Ομάδας: Καλτσός Παύλος

Ομάδα “The inventors”

  1. Βράκας Κωνσταντίνος
  2. Σωτηροπούλου Χρυσάνθη – Μαρία
  3. Βασιλειάδου Αγγελική
  4. Γιαννάκης Γεώργιος
  5. Λέκος Μιχαήλ
  6. Τριανταφύλλου Τριαντάφυλλος

 

17ο Δημοτικό Σχολείο Κοζάνης

Προπονήτρια Ομάδας: Χριστίνα Χιονίδου

Ομάδα “Smart robots 17″

  1. Κωνσταντίνος Πετκίδης
  2. Πρόδρομος Παπαδόπουλος
  3. Βαρβάρα Ορτουλίδου
  4. Μαρίνα Λαμπριανίδου
  5. Παυλίνα Μποσμαχίδου
  6. Αναστάσιος Χαραλαμπίδης

13ο Δημοτικό Σχολείο Κοζάνης

Προπονήτρια Ομάδας: Χριστίνα Χιονίδου

Ομάδα “Builders 13″

  1. Ανδρέας Βρόντζος
  2. Νεφέλη Βότση
  3. Αικατερίνη-Στυλιανή Μπάκαβου
  4. Αρέλντι Ντούκα
  5. Αθανάσιος Παπαγιάννης
  6. Σουλτάνα Καραδήμου

9ο Δημοτικό Σχολείο Κοζάνης

Προπονητής Ομάδας: Κωνσταντίνος Μ. Μελισίδης 

Ομάδα “All Stars”

  1. Σία Ιωάννα
  2. Καραθανάση Παναγιώτα
  3. Γεροκώστας Νικόλαος
  4. Καμπρόπουλος Δημήτρης
  5. Καραμούζα Μαγδαληνή
  6. Καλαϊτζής Θανάσης

3ο Δημοτικό Σχολείο Φλώρινας

Προπονήτρια Ομάδας: Έλενα Σιδηροπούλου

Ομάδα “ΡομποΛάτρες”

  1. Μαρία Πασχάλη
  2. Ραφαέλα Χατζηπαράσχου
  3. Ναταλία Ντίτουρα
  4. Αρετή Μιχαήλ
  5. Μαρία Σαπουνά
  6. Χρηστογιάννης Χρηστοβίτσης

5ο Δημοτικό Σχολείο Φλώρινας

Προπονητής Ομάδων: Γεωργίου Σωτήρης

Ομάδα “RoboClark”

  1. Παντελής Νικολάου
  2. Ανδρέας Τυρσελής
  3. Ηλίας Τελαλίδης
  4. Σταματία Αλεξίου
  5. Ναταλία Μαρκούλη
  6. Ελένη Σεραφειμίδη

Ομάδα “Transbag”

  1. Βασίλειος Γιουρούκης
  2. Ανδρέας Καραβασίλης
  3. Άγγελος Κίτσος
  4. Παρασκευή Κολεβάντση
  5. Βασιλική Ναλπαντίδου
  6. Μαρία-Ελένη Πολυδωροπούλου
 

Πειραματικό Δημοτικό Φλώρινας

Προπονητής Ομάδων: Γιάννης Αρβανιτάκης

Ομάδα “Robot Five”

  1. Λουκά Δέσποινα
  2. Μπέλλη Μαρία
  3. Δούκα Γεωργία
  4. Μπότση Αναστασία
  5. Θεοδοσίου Αφροδίτη

Ομάδα “Robot Girls”

  1. Καλδάνη Φωτεινή
  2. Δούκα Άννα
  3. Χαλίδη Κλεονίκη
  4. Ζάρου Μαρία
  5. Ζάρου Μελίνα
  6. Δάικου Μαρία
 

Ομάδα “Smart Robots”

  1. Δούκας Χρίστος
  2. Αποστολίδης Άγγελος
  3. Σκλιάς Άγγελος
  4. Σαββόπουλος Αθανάσιος
  5. Κοΐδης Κωνσταντίνος
  6. Τσουρίλας Νικόλαος

Ομάδα “IQ Robots”

  1. Τοπάλης Νικόλαος
  2. Ρούφας Νικόλαος
  3. Συμεωνίδης Δημήτρης
  4. Δημητρίου Νικόλαος
  5. Ταλλίδης Θωμάς
  6. Παπαδόπουλος Αθανάσιος

 


Mar 1, 2015 | Posted by | 0 comments