Συμμετέχουσες Ομάδες 1ου Περιφερειακού


3ο Δημοτικό Σχολείο Γρεβενών

Προπονήτρια Ομάδων: Λιάμπα Θεοδούλα

1η Ομάδα “LegoStars1”Μέρμηγκας Αποστόλης (Αρχηγός)Βράνας ΓιώργοςΓκιώνη ΕλιάνΚυρατζής ΧρήστοςΚαράκαρης ΘωμάςΛόλα Όλγα2η Ομάδα “LegoStars2”Δούμα Κατερίνα (Αρχηγός)Παπαγιάννης ΒασίληςΠαπαζήση ΓιώταΤζιαφέτας Κων/νοςΤσιοβάκας ΔημήτριοςΦαρμάκης Χρήστος

4ο Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Γρεβενών

Προπονήτρια Ομάδων: Καρανάτσιου Σπυριδούλα

3η Ομάδα “Υπερέξι”Ιωάννης Γεωργίου (αρχηγός ομάδας)Ναταλία ΚολύδαΝαταλία ΔημάδηΚατερίνα ΒουλογεώργουΑθανασία ΚοζόνηΔημήτριος Παπαδόπουλος4η Ομάδα “Χρυσαετοί”Νεόφυτος  Τοπαλίδης  (αρχηγός ομάδας)Θέμης  ΝατσόπουλοςΓεωργία ΝικολακοπούλουΝικολέτα ΤσακστάραΑναστασία ΜατεντζίδουΚλάρα Ντοκάι

3ο Δημοτικό Σχολείο Καστοριάς «Αθανάσιος Χριστόπουλος»

Προπονήτρια Ομάδων: Μαρία Τανοπούλου

5η Ομάδα “Οι μικροί Αϊνστάιν”Κοσμάς ΧαραχούσηςΗλίας ΠαπαδημητρίουΣτυλιανός ΠοστεκίδηςΒασίλης ΚαραμάνοςΜελίνα-Σπυριδούλα ΜπεράτηΝικολέτα Μπαμπάκου6η Ομάδα “Οι 6 θεοί του 3ου”Αναστάσιος ΜακρόπουλοςΑνδρονίκη ΣτεφοπούλουΠηνελόπη ΒυτανιώτηΙρίσα ΓκέλιΕλένη ΚεσίδουΚυριάκος Δάλλας 

18ο και 17ο Δημοτικά Σχολεία Κοζάνης

Προπονήτρια Ομάδας: Ροδακινιά Αρίστη

7η Ομάδα “Robogirls”Νένου ΕλευθερίαΣαλακίδου ΣοφίαΦωτιάδου Σωτηρία

1ο Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας

Προπονητής Ομάδων: Κωνσταντίνος Μελισίδης

8η Ομάδα “A ΣΤ2”Ασιανού ΧρυσάθηΕλευθεριάδης ΓεώργιοςΕμμανουηλίδης ΠέτροςΚεσκερίδου ΠηνελόπηΜουρατίδου ΕυθυμίαΧρυσανθίδου Μαρία9η Ομάδα “B ΣΤ2”Γρηγοριάδης ΑχιλλέαςΚουρκουτμάνοςΚωνσταντίνοςΜπιτσακάκης ΧαρίδημοςΠολιτίδουΣοφία-ΜαρίαΣυμεωνίδουΘεοδώραΤσακυρίδου Γεωργία

6ο Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας

Προπονητής Ομάδας: Τσιόπτσιας Ιωάννης

10η Ομάδα “-“Κανάκη ΔέσποιναΣαμπανι ΛιβανΚυριακίδης ΑνδρόνικοςΧαλαιδόπουλος ΜιλτιάδηςΒασιλειάδου ΧρύσαΚεσκιλίδη Αλίκη

Πρότυπο Πειραματικό Δημοτικό Φλώρινας

Προπονητής Ομάδων: Γιάννης Αρβανιτάκης

11η Ομάδα “Air Force team”Δολίδης ΑλέξανδροςΘεοδοσίου ΛεωνίδαςΡασπόπτσης ΑθανάσιοςΣυμεωνίδης ΙάκωβοςΤζήμας ΜιχαήλΣφήκας Νώντας12η Ομάδα “Super girls”Ανδρεοπούλου ΑναστασίαΣαββίδου ΠαρασκευήΣίκου ΆνναΤαλλίδου ΑλεξάνδραΤσαχειρίδου Δέσποινα 
13η Ομάδα “Magic girls”Ηλία ΧρυσούλαΠαπαδημητρίου ΜαρίαΠαπαδημητρίου ΧριστίναΠολατίδου ΔέσποιναΤαραντσοπούλου ΚωνσταντίναΧατζή Ελευθερία14η Ομάδα “Super Team”Αποστολίδης ΑθανάσιοςΑποστολίδης ΑναστάσιοςΠαναγιωτίδης ΜάρκοςΠαπαπούλιας ΔημήτριοςΡούφος ΙωάννηςΣιδηρόπουλος Κωνσταντίνος 
Mar 10, 2020 | Posted by | Comments Off on Συμμετέχουσες Ομάδες 1ου Περιφερειακού