Συμμετέχουσες Ομάδες 3ου Περιφερειακού


3ο Δημοτικό Σχολείο Καστοριάς “Αθανάσιος Χριστόπουλος”

Προπονητής Ομάδας: Μακρόπουλος Κωνσταντίνος

Ομάδα “RoboMasters”Πνευμονίδης ΜάριοςΧύσκα ΦατιόνΨωμαδάκη ΕλισάβετΡόντση ΜαριάνναΓιάνκο ΜαργαρίταΟμάδα “Technic Beavers”Πουργουτζίδης ΚωνσταντίνοςΜόσχου ΙωάνναΚωτσόπουλος ΑνδρέαςΜελλίδης ΑναστάσιοςΤσαχτσίρας ΦίλιπποςΟμάδα “RoboFive”Τσαχτσίρα ΠέρσαΚακαβέτση ΠετρούλαΠετρίδης ΓεώργιοςΜασιακού ΕυδοξίαΜωραΐτης Αριστείδης

2ο Δημοτικό Σχολείο Καστοριάς

Προπονητής Ομάδας: Καλτσός Παύλος

Ομάδα “RoboKast”Ζηκίδης ΑναστάσιοςΚορεντσίδου ΘεοδοσίαΚιάφα ΕμμανουήλΤαμήλιας ΓεώργιοςΜελλίδης ΚοσμάςΜελλίδης Δαμνιανός

7ο Δημοτικό Σχολείο Καστοριάς

Προπονητής Ομάδας: Καλτσός Παύλος

Ομάδα “The inventors”Βράκας ΚωνσταντίνοςΣωτηροπούλου Χρυσάνθη – ΜαρίαΒασιλειάδου ΑγγελικήΓιαννάκης ΓεώργιοςΛέκος ΜιχαήλΤριανταφύλλου Τριαντάφυλλος

17ο Δημοτικό Σχολείο Κοζάνης

Προπονήτρια Ομάδας: Χριστίνα Χιονίδου

Ομάδα “Smart robots 17”Κωνσταντίνος ΠετκίδηςΠρόδρομος ΠαπαδόπουλοςΒαρβάρα ΟρτουλίδουΜαρίνα ΛαμπριανίδουΠαυλίνα ΜποσμαχίδουΑναστάσιος Χαραλαμπίδης

13ο Δημοτικό Σχολείο Κοζάνης

Προπονήτρια Ομάδας: Χριστίνα Χιονίδου

Ομάδα “Builders 13”Ανδρέας ΒρόντζοςΝεφέλη ΒότσηΑικατερίνη-Στυλιανή ΜπάκαβουΑρέλντι ΝτούκαΑθανάσιος ΠαπαγιάννηςΣουλτάνα Καραδήμου

9ο Δημοτικό Σχολείο Κοζάνης

Προπονητής Ομάδας: Κωνσταντίνος Μ. Μελισίδης 

Ομάδα “All Stars”Σία ΙωάνναΚαραθανάση ΠαναγιώταΓεροκώστας ΝικόλαοςΚαμπρόπουλος ΔημήτρηςΚαραμούζα ΜαγδαληνήΚαλαϊτζής Θανάσης

3ο Δημοτικό Σχολείο Φλώρινας

Προπονήτρια Ομάδας: Έλενα Σιδηροπούλου

Ομάδα “ΡομποΛάτρες”Μαρία ΠασχάληΡαφαέλα ΧατζηπαράσχουΝαταλία ΝτίτουραΑρετή ΜιχαήλΜαρία ΣαπουνάΧρηστογιάννης Χρηστοβίτσης

5ο Δημοτικό Σχολείο Φλώρινας

Προπονητής Ομάδων: Γεωργίου Σωτήρης

Ομάδα “RoboClark”Παντελής ΝικολάουΑνδρέας ΤυρσελήςΗλίας ΤελαλίδηςΣταματία ΑλεξίουΝαταλία ΜαρκούληΕλένη ΣεραφειμίδηΟμάδα “Transbag”Βασίλειος ΓιουρούκηςΑνδρέας ΚαραβασίληςΆγγελος ΚίτσοςΠαρασκευή ΚολεβάντσηΒασιλική ΝαλπαντίδουΜαρία-Ελένη Πολυδωροπούλου 

Πειραματικό Δημοτικό Φλώρινας

Προπονητής Ομάδων: Γιάννης Αρβανιτάκης

Ομάδα “Robot Five”Λουκά ΔέσποιναΜπέλλη ΜαρίαΔούκα ΓεωργίαΜπότση ΑναστασίαΘεοδοσίου ΑφροδίτηΟμάδα “Robot Girls”Καλδάνη ΦωτεινήΔούκα ΆνναΧαλίδη ΚλεονίκηΖάρου ΜαρίαΖάρου ΜελίναΔάικου Μαρία 
Ομάδα “Smart Robots”Δούκας ΧρίστοςΑποστολίδης ΆγγελοςΣκλιάς ΆγγελοςΣαββόπουλος ΑθανάσιοςΚοΐδης ΚωνσταντίνοςΤσουρίλας ΝικόλαοςΟμάδα “IQ Robots”Τοπάλης ΝικόλαοςΡούφας ΝικόλαοςΣυμεωνίδης ΔημήτρηςΔημητρίου ΝικόλαοςΤαλλίδης ΘωμάςΠαπαδόπουλος Αθανάσιος
Mar 10, 2020 | Posted by | Comments Off on Συμμετέχουσες Ομάδες 3ου Περιφερειακού