Δημοτικού 5ου Περιφερειακού

1ο Δημοτικό Μουρικίου
Προπονητής: Μαρία Γούλα
Όνομα Ομάδας: Super RobotsΌνομα Ομάδας: Junior mechanicsΌνομα Ομάδας: Junior players
Κατηγορία: «Ποδόσφαιρο 2×2»Κατηγορία: «Ποδόσφαιρο 2×2»Κατηγορία: «Ποδόσφαιρο 2×2»
Κωνσταντίνος ΙορδανίδηςΧρήστος ΠαπαντωνίουΝικόλαος Κοράφτσας
Στυλιανός ΠαπουλίδηςΝεφέλη ΠέιτσηΑντιγόνη Κεσκιλίδου
Φωτεινή ΚεσκιλίδουΆγγελος ΝεοφυτίδηςΓεώργιος Μωυσιάδης
2ο Δημοτικό Γρεβενών
Προπονητής: Θεοδούλα Λιάμπα
Όνομα Ομάδας: ROBOKIDSΌνομα Ομάδας: RoboTeam
Κατηγορία: «Ποδόσφαιρο 2×2»Κατηγορία: «Ποδόσφαιρο 2×2»
Φωτεινή ΚυριάκουΜαρία Κατσαντώνη
Ιωάννης ΧαριζόπουλοςΕυθυμία Πενλίδη
Χριστίνα Δόγκα Αθανάσιος Λάλλος
2ο Δημοτικό Καστοριάς
Προπονητής:  Πρόδρομος Παπαδόπουλος
Όνομα Ομάδας: Άνεμοι
Κατηγορία: «Αρχιπέλαγος Αιγαίο»
Μηνάς Φίλιος
Παναγιώτης Ντόντης
Στεφανία Μόσχου
Βενετία Βλάχου
Δαμιανός Φιλιππίδης
Ειρήνη Φιλιππίδου
3ο Δημοτικό Γρεβενών
Προπονητής: Θεοδούλα Λιάμπα
Όνομα Ομάδας: LegoManiacsΌνομα Ομάδας: LegoStars
Κατηγορία: «Αρχιπέλαγος Αιγαίο»Κατηγορία: «Εποικισμός στον Άρη»
Δανάη ΓάκηΣοφία Ντίνα
Δημήτριος ΚιστιούληςΑριστούλα Πατσιούρα
Στέλλα ΚούσκουραΟδυσσέας Νταμπίκης
Ευάγγελος ΛόλαςΠαναγιώτης Σιακαβάρας
Νίκος ΜωραΐτηςΓεώργιος Χαντάβας
Δάφνη ΝίκουΣεραφείμ Χατζηβασιλειάδης
6ο Δημοτικό Γρεβενών
Προπονητής: Αθηνά Διαμαντή
Όνομα Ομάδας: Happy Kids
Κατηγορία: «Αρχιπέλαγος Αιγαίο»
Λουκία-Παρασκευή Φείδα
Ραφαήλ Τσιφόπουλος
Σοφία Συμεωνίδου
Ελένη Παυλόγλου
Περιστέρα Μουζά
Δήμητρα Παλαιοχωρίτη
6o Δημοτικό Κοζάνης
Προπονητής: Γιάννης Παπαδόπουλος
Όνομα Ομάδας: Robotakia
Κατηγορία: «Ποδόσφαιρο 2×2»
Λίτσιου Δήμητρα Ειρήνη
Σταμάτης Άγγελος
Σταμάτης Θωμάς
8ο Δημοτικό Πτολεμαΐδας
Προπονητής: Γεωργία Καρατόσιου
Όνομα Ομάδας: Robokids Team
Κατηγορία: «Εποικισμός στον Άρη»
 Παναγιώτα Γεωργιάδου
 Μαρία Ασβεστά
 Αγραφιώτης Χρήστος
 Ειρήνη Καλαϊτζοπούλου
 Χαρούλα Γρηγοριάδου
 Θανάσης Δεληγιάννης
9ο Δημοτικό Πτολεμαΐδας
Προπονητής: Αθανάσιος Οικονομόπουλος
Όνομα Ομάδας: Νιούμπιζ
Κατηγορία: «Ποδόσφαιρο 2×2»
 Γεώργιος Βασιλακάκης
 Τσουτσίδης Ελευθέριος
 Κατακαλίδης Τριαντάφυλλος
Ανεξάρτητη Ομάδα
Προπονητής: Γεώργιος Γιαννούλας
Όνομα Ομάδας: Lego Friends
Κατηγορία: «Ποδόσφαιρο 2×2»
Κωνσταντίνος Γιαννούλας
Γεώργιος Γιαννούλας
Σιούλα Αναστασία
Δημοτικό Χαρίσιος Μούκας
Προπονητής: Ναταλία Παρθενόπη Τσιλίκα
Όνομα Ομάδας: Astrobot
Κατηγορία: «Εποικισμός στον Άρη»
Αλκίντ Τανούσι
Χριστίνα Σεράνι
 Γρηγόριος – Παναγιώτης Μιχούλης
 Αμαρίλντο Τσεκάνι
 Στυλιανός Φωτιάδης
 Κωνσταντίνος Τσικρικώνης
Δημοτικό Υδρούσας
Προπονητής: Γιάννης Αρβανιτάκης
Όνομα Ομάδας: Ατρόμητοι
Κατηγορία: «Αρχιπέλαγος Αιγαίο»
Βασίλειος Αργύρης
Μάρθα Γκίνη
Βασίλειος Ναούμ
Παρασκευάς Πισλίνας
Ελένη Ζελέστση
ΚΔΑΠ ΔΗΜΟΥ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
Προπονητής: Ιωάννης Μέμος Μπαγκράτσας
Όνομα Ομάδας: KDAP O’ TRONICS
Κατηγορία: «Ποδόσφαιρο 2×2»
Νικόλαος Πέτσας
Ιωάννης Γαλάννης
Αριστείδης Γκαραμπλιάνας
Πειραματικό Δημοτικό Φλώρινας
Προπονητής: Ελένη ΖουμπουρτικούδηΠροπονητής: Μαρία ΣιαπέρδαΠροπονητής: Δικαία Καράμπαλη
Όνομα Ομάδας: Έξι Φλωρινιώτες στο ΑιγαίοΌνομα Ομάδας: Mare NostrumΌνομα Ομάδας: Los protectores del agua
Κατηγορία: «Αρχιπέλαγος Αιγαίο»Κατηγορία: «Αρχιπέλαγος Αιγαίο»Κατηγορία: «Αρχιπέλαγος Αιγαίο»
Παντελής ΒογδάνηςΑλεξάνδρα ΠαπαδοπούλουΣοφία Αναστασιάδου
 Ηλίας ΔίβιοςΑγάπη ΤσαρτσιταλίδουΔανάη Ιορδανίδου
 Ευάγγελος ΠολατίδηςΆννα Μαρία ΓούλιουΒιολέτα Γαλαρινιώτη
 Αλέξανδρος ΗλίαςΕυτυχία ΝάστουΓιάννης Γαλαρινιώτης
 Γρηγόρης ΤόττηςΑλέξανδρος Σεχίδης
Κωνσταντίνος Παράσχου
Προπονητής: Αμαραντίδου ΚυριακήΠροπονητής: Δήμητρα ΛουκίδουΠροπονητής: Γιάννης Αρβανιτάκης
Όνομα Ομάδας: Magic 5Όνομα Ομάδας: Εξερευνητές ΗφαιστείωνΌνομα Ομάδας: Top 5
Κατηγορία: «Αρχιπέλαγος Αιγαίο»Κατηγορία: «Αρχιπέλαγος Αιγαίο»Κατηγορία: «Αρχιπέλαγος Αιγαίο»
 Άγγελος ΧατζήςΧαράλαμπος ΒασιλειάδηςΣταύρος Ιωάννου
Νίκος ΚουρεμπανάςΦίλιππος ΚουρεμπανάςΘεοχάρης Καλδάνης
 Θεόδωρος ΠαπαθανασίουΔημήτρης ΒέργοςΑγαθάγγελος Παπαδόπουλος
Μιλτιάδης ΠαπαευαγγέλουΜιχαήλ ΧατζήςΠαύλος Τζούτζιας
Ναούμ ΠαρίσηςΔημοσθένης ΣτυλιάδηςΝικόλαος Τραϊανού
Mar 10, 2020 | Posted by | Comments Off on Δημοτικού 5ου Περιφερειακού